Roidmi Eve Plus Robot Putekļu Sūcējs

388.34
Cena
ieskaitot PVN 21%
ID:98551
Kods:10030460031
Ražotājs:ROIDMI
Svars:8 kg
Pieejamiba:
Piegādes laiks: 1 dienas

Produkta apraksts

Roidmi ierīce ir obligāta mūsdienu mājām. Putekļsūcējs automātiski atgriežas pie pamatnes, tam ir pašattīrīšanās funkcija, un tas ļauj vienlaikus veikt vakuumu un mitru mopu. Kontrole, izmantojot īpašu lietotni un balss palīgus, ļaus jums pilnībā kontrolēt ierīci, un ilgtermiņa darbības laiks nodrošinās līdz 250m2 tīras virsmas. Turklāt 3200 pa sūkšanas jauda ietekmē Eve Plus veiktspēju, un ar LDS lāzeru vakuums lieliski atradīsies jūsu dzīvoklī.
Uzlabotā navigācijas sistēma un 4.paaudzes LDS lāzers ātri skenēs visu jūsu dzīvokli un automātiski izveidos karti, izmantojot SLAM algoritmu, ar 40% lielāku precizitāti nekā iepriekšējā paaudze. Ja jums ir divstāvu māja, ierīce katram stāvam izveidos atsevišķu karti un automātiski noteiks iztīrīto vietu. Turklāt tas ļauj izvairīties no šķēršļiem, pateicoties īpašiem sensoriem, un iebrauc tikai šķēršļos, kuru augstums ir mazāks par 2 cm. Tikmēr plānais dizains ļauj Eve Plus rūpīgi notīrīt telpas zem mēbelēm.
3200 pa sūkšanas jauda kopā ar brushless motoru padarīt nepārspējamu duets! Ierīce rūpīgi atbrīvojas no netīrumiem pat no grūti sasniedzamām vietām. Pateicoties īpašam tof sensoram, suka attīra telpas gar sienām un stūriem, lai jūs varētu būt pārliecināti, ka jūsu dzīvoklis tiks rūpīgi putekļains.
Papildus putekļsūcēja funkcijai Roidmi Eve Plus ir aprīkots arī ar grīdas tīrīšanas iespējām. Pateicoties 3 ūdens padeves režīmiem, jūs varat pielāgot ūdens līmeni tīrīšanas virsmas tipam. Turklāt viedo risinājumu izmantošana ļauj kontrolēt izplatītā ūdens daudzumu. Tā rezultātā jūs varat būt pārliecināti, ka tīrīšanas spilventiņš vienmēr ir samitrināts, un jums nav jāuztraucas par iespējamiem traipiem. Zemākā deva labi darbosies flīžu mazgāšanai, vidēja-paneļiem, un augstākais ūdens līmenis palīdzēs rūpēties par flīžu tīrību virtuvē. 250 ml tvertne ir pietiekama, lai mazgātu 250m2 virsmas, tāpēc jūs varat to veiksmīgi izmantot grīdu mazgāšanai lielā mājā.
Izbaudiet lietotnes piedāvātās iespējas! Ar tās palīdzību jūs varat pārvaldīt saglabātās sava dzīvokļa kartes - pievienot istabu nosaukumus, Sadalīt vai apvienot tos. Jūsu bērns guļ, un jūs nevēlaties viņu pamodināt? Iestatiet virtuālo sienu vai aizliegtās zonas, lai Eve Plus izslēgtu šo telpu no tīrīšanas. Varat arī ieplānot tīrīšanas grafikus, lai vēl vairāk kontrolētu ierīci.

Ar savu 5200mAh akumulatoru un inteliģento BMS akumulatoru pārvaldības sistēmu Roidmi Eve Plus var darboties līdz 250 minūtēm. Šāds ilgs darbības laiks ļauj tīrīt līdz 250m2 virsmas ar vienu uzlādi. Ierīces akumulators ir zems? Nav problēmu! Putekļsūcējs atradīs uzlādes staciju, un pēc enerģijas atjaunošanas tas atgriezīsies vietā, kur pārstāja darboties.

Parametri
Vienības svars:8.000 kg
Uzdot jautājumu
Jūsu vārds:
Jūsu e-pasts:
Jūsu jautājums:


Lapas karteRažotāji un zīmoliAkcijas precesJaunumiSalidzināšanaVēlmju saraksts
Kontakti: +371 26819819, info@4smarts.lv
Produktu

Pirkumu grozs

prece(s)
Корзина пуста