Garett Smartwatch Kids Sun Pro 4G Bērnu Viedpulkstenis / GPS / Wi-Fi / IP67 / LBS / SMS / Zvana Funkcija / SOS Funkcija

124.95Cena
ieskaitot PVN 21%
ID:90035
Kods:SUN_PRO_4G_NIEB
Ražotājs:GARETT
Pieejamiba:
2

Produkta apraksts
Garett Kids Sun Pro 4G ir inovatīvs bērnu viedpulkstenis, kas ir klasisku risinājumu un modernu, progresīvu ērtību apvienojums. Turklāt to raksturo izcils dizains. Tas ir izstrādāts, lai atvieglotu dzīvi ne tikai bērniem, bet arī viņu vecākiem. Pulkstenis uzlabo ikdienas aktivitātes, piemēram, pastaigas, telefona zvanus vai pat visas nedēļas plānošanu. Tomēr vissvarīgākais ir tas, ka iebūvēto funkciju izkārtojums un veids nodrošina mazuļa drošību un lietošanas komfortu.
Mūsdienīgs dizains un konstrukcijaGarett Kids Sun Pro 4G viedais pulkstenis ir neticami viegls, tāpēc jūsu mazulim nebūs problēmu valkāt to uz rokas visu dienu un nakti. Īpaša konstrukcija un moderns dizains priecēs burtiski ikvienu bērnu, kā arī viņa vecākus. Turklāt pareizi izstrādāta siksniņa neļauj ierīcei izslīdēt pat no mazākās plaukstas locītavas, tāpēc nav jāuztraucas, ka bērns to pazaudēs rotaļu vai jebkuras citas fiziskas aktivitātes laikā. Funkcija FaceUnlock ļauj ātri un vienkārši atbloķēt viedpulksteni.
Pastāvīga aprūpeBērnu viedpulkstenis ar GPS - Garett Kids Sun Pro 4G ir raksturīgs daudzām tehnoloģiski progresīvām funkcijām, nodrošinot vecākiem attālinātu bērna aprūpi. Viens no tiem ir novatoriskā GEOfencing sistēma, kas ļauj noteikt konkrētu zonu, kurā mazulis var pārvietoties. Kad bērns to pametīs, jūs automātiski saņemsit paziņojumu savā tālrunī. Turklāt ar pulksteņa palīdzību bērns var sazināties ar jums, nosūtot īsziņu. Vienkāršā un ātri uzzināsiet, vai ar viņiem viss ir kārtībā.
Unikāla videozvana kvalitāteJa vēlaties sarunāties ar savu bērnu, viss, kas jums jādara, ir jāievieto pulkstenī nano-SIM karte. Pateicoties tam, jūs uzturēsiet pastāvīgu kontaktu ar savu bērnu. Iebūvētais mikrofons un skaļrunis nodrošina augstu skaņas kvalitāti. Svarīgi, ka kamera ir uzstādīta arī pulksteņa priekšpusē. Tas dod iespēju veikt videozvanus un fotografēt. Pateicoties augstajai sarunas stabilitātei, jūs varēsiet uztvert visas nepieciešamās detaļas un trokšņus no mazuļa apkārtnes.
Bērna attālināta uzraudzībaUzlabotām drošības funkcijām ir īpaši svarīga loma daudziem vecākiem. Tieši viņiem Garett Kids Sun Pro 4G modelis ir sagatavojis attālinātu noklausīšanos, t.i., iespēju klausīties skaņas no bērna vides. Tas var būt ļoti noderīgi situācijā, kad jūsu bērns atrodas nepazīstamā vietā; tādēļ šī funkcija ļauj savlaicīgi reaģēt avārijas gadījumā. Šis bērnu viedpulkstenis ir ierīce, kas galvenokārt paredzēta, lai nodrošinātu jaunāko adekvātu aizsardzību un pastāvīgu kontaktu ar vecākiem.
GPS un LBS atrašanās vietaAtrašanās vietas funkcija ir viena no vecāku novērtētākajām ērtībām, ko papildinājis bērnu viedpulkstenis Garett. To atbalsta dažādas tehnoloģijas: GPS uztvērējs, mobilais tīkls un iespējamais Wi-Fi savienojums. Pulkstenim pat ir iebūvēts LBS. Tādā veidā ir iespējams izsekot bērna atrašanās vietai neatkarīgi no tā, kur viņi atrodas. Šī opcija nozīmē, ka potenciālu draudu gadījumā jūs varat reaģēt un palīdzēt bērnam.
Atbalsts bērna audzināšanāViedpulkstenis bērniem izrādās ļoti noderīgs arī kā milzīgs atbalsts bērna audzināšanā. Kā? Garett Kids Sun Pro 4G cita starpā piedāvā iespēju iestatīt nodarbību plānu. Turklāt, pateicoties tajā uzstādītajam modinātājam, varat iestatīt dažādus modinātājus vai pamošanās laiku, ieviešot regulāru ikdienas režīmu jūsu mazulim. Tas arī ļauj ieprogrammēt virtuālo atlīdzību sistēmu, ko jūsu bērns saņems pēc noteiktu uzdevumu veikšanas. Pulkstenis viņiem kļūs par lielisku motivatoru, veicot ikdienas darbības.
Mūzika rokas stiepiena attālumāMīļākās dziesmas mūs pavada jau no mazotnes un bieži vien ir neatņemama brīvā laika pavadīšanas un ceļojumu sastāvdaļa. No šī brīža jūsu bērnam nav nepieciešami papildu atskaņotāji, jo šo funkciju veiksmīgi pildīs Garett Kids Sun Pro 4G. Pateicoties Bluetooth savienojumam, jaunietis varēs sūtīt pulkstenī savas mīļākās dziesmas un ar austiņu palīdzību (kas arī pieslēdzas viedpulkstenim, izmantojot šo tehnoloģiju) tās baudīt jebkurā laikā.
Tālvadības pults iespējaVisus iestatījumus var viegli pielāgot un, ja nepieciešams, mainīt pilnībā attālināti. Bezmaksas lietotne Garett Tracker ir pieejama gan Android, gan iOS tālruņiem, lai jūs varētu ērti savienot pārī bērna pulksteni ar tālruni, kas nozīmē, ka varat iespējot paziņojumus par zemu akumulatora uzlādes līmeni, ievadīt numurus kontaktu sarakstā vai pat iestatīt stundas. pulksteņa ieslēgšana un izslēgšana. Tas galvenokārt ir paredzēts enerģijas taupīšanai. Tādā veidā viedpulksteņa darbība kļūst ekonomiskāka un ekoloģiskāka.
Izturīga pret bojājumiem izturīga ierīcePateicoties pareizi izstrādātam korpusam, jūs iegūstat papildu aizsardzību. Ideāli saskaņotais rāmis labi aizsargā stiklu. Turklāt pati ierīce ir ūdens un putekļu necaurlaidīga, pateicoties IP67 standartiem atbilstošajam dizainam, kas nozīmē, ka ne jums, ne jūsu bērnam nav jābaidās no lietus vai ūdens šļakatām. Neatkarīgi no tā, vai jūsu mazulis atrodas vecvecāku mājā, atrakciju parkā vai mežā, viņa viedais pulkstenis būs drošībā.
Augstas kvalitātes displejsGarett Kids Sun Pro 4G viedpulkstenis ir aprīkots ar 1,3 collu IPS displeju ar augstu izšķirtspēju. Tās galvenā priekšrocība, pirmkārt, ir labs spilgtums, ko var regulēt. Turklāt ekrāna darbība ir vienmērīga, pateicoties lieliskajai jutībai. Ierīces lietošana nerada nekādas problēmas un izrādās neticami ērta. Atkarībā no jūsu meitas vai dēla gaumes jūs varat viegli nomainīt pulksteņa ciparnīcu. Ir pieejamas pat astoņas dažādas tēmas, un katrai no tām ir atšķirīgs krāsu variants.
Funkcijas un tehniskie datiIP67 ūdensizturīgsSkārienekrānsWifi / BluetoothGPS / WiFi / LBS atrašanās vietaAndroid sistēmaBalss/video zvaniSkaņas paziņojumiSOS pogaZvanu vēstureMiega monitors / pedometrsIebūvēta kameraSkatīties meklēšanas funkcijaMatemātikas spēle / nodarbību plāns
VALODAS: Angļu, Latviešu, Igauņu, Lietuviešu
Parametri
Uzdot jautājumu
Jūsu vārds:
Jūsu e-pasts:
Jūsu jautājums:


Lapas karteRažotāji un zīmoliAkcijas precesJaunumiSalidzināšanaVēlmju saraksts
Kontakti: +371 26819819, info@4smarts.lv
Produktu

Pirkumu grozs

prece(s)
Корзина пуста