Forever CH-370 Universāls Telefona Tūrētājs

9.70Cena
ieskaitot PVN 21%
ID:90067
Kods:GSM099212
Ražotājs:Forever
Pieejamiba:
>3

Produkta apraksts
Universāls auto turētājs Forever CH-370 ar 5,5 - 10,3 cm atstarpi plecos, piemērots viedtālruņiem līdz 6". Ļauj ērti novietot ierīci vadītāja redzeslokā un rokās. Tas ir noderīgs aksesuārs vadītājam un pateicoties tā vienkāršais, klasiskais dizains iederas jebkuras automašīnas interjerā.
Teleskopiskais rokturis ir stabils, tāpēc tas ir ideāli piemērots lielākām automašīnām. Mūsdienu tehnoloģijas ļauj ērti un droši rīkoties ar rokturi. Vienkārši izvelciet turētāja rokas, novietojiet tālruni pareizajā vietā un atlaidiet rokas, un tās piegulēs jūsu tālrunim, lai tālrunis būtu drošs un stabils braukšanas laikā. Šūpulim ir kluss atvēršanas/aizvēršanas mehānisms, kas padara to ārkārtīgi klusu un darbības laikā nerada nekādu troksni.
Brīvība lietot tālruni vai pārvietoties braukšanas laikā būtiski ietekmē drošību braukšanas laikā. Automašīnas turētāja izmantošana nodrošina to, ka mobilā ierīce tiek stingri turēta vietā un tās funkcijas ir viegli pieejamas.
Saderība: viedtālruņi līdz 6"Montāža: vējstikls, logs, paneļa panelis, lielākā daļa līdzenu virsmuTeleskopiskās rokas garums: 10,5 - 14,5 cm
Parametri
Uzdot jautājumu
Jūsu vārds:
Jūsu e-pasts:
Jūsu jautājums:


Lapas karteRažotāji un zīmoliAkcijas precesJaunumiSalidzināšanaVēlmju saraksts
Kontakti: +371 26819819, info@4smarts.lv
Produktu

Pirkumu grozs

prece(s)
Корзина пуста